На Одещині оголосили набір добровольців до штурмових бригад «Гвардія наступу», які звільнятимуть окуповані території

06.02.2023

В Україні стартувала національна кампанія рекрутингу "Гвардія Наступу", де прикордонники, поліція та Нацгвардія розпочинають набір добровольців у штурмові батальйони восьми нових бригад.

Кожна бригада матиме власну назву та покликання, серед яких: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «Азов».

Нові бригади формуються на базі підрозділів Міністерства внутрішніх справ України – Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Увійти до цих бригад зможуть лише вмотивовані добровольці, які будуть навчатися новітнім методам бою в еліти українського війська.

Щоб потрапити до лав нових бригад, можна зателефонувати за номером 080 010 00 20, або заповнити анкету на сайті storm.mvs.gov.ua

Після заповнення анкети, кандидат до «Гвардії наступу» має пройти військово-лікарську комісію, здати психологічний та фізичний тест. Після медичних комісій розпочнеться навчання. Спочатку індивідуальне, потім – у складі підрозділу. Загалом підготовка триватиме від 1 до 4-5 місяців, залежно від військово-облікової спеціальності.

Поділитися: