ЛИМАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Одеська область, Роздільнянський район

РОЗПОРЯДЖЕННЯ "Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Воднік»"

 

 

 

 

Україна

Лиманська селищна рада

Роздільнянський район

Одеська область

 

67452 смт. Лиманське Роздільнянського р – ну Одеської обл. вул.Центральна,79 тел. (04853) 3-41-43, 5-07-14

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

  ___ березня 2021 року №  ___/А-21-СР                                                         смт. Лиманське

 

Про проведення конкурсу на заміщення

вакантної посади директора комунального підприємства «Воднік»

 

              Відповідно до статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, положень Господарського кодексу України,  Кодексу законів про працю України, Порядку  проведення конкурсу на заміщення вакантних  посад керівників підприємств, установ, закладів комунальної власності Лиманської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області, затвердженого рішенням Лиманської селищної  ради від 25 березня 2021 року №103-VІІІ, рішення Лиманської селищної ради від 25 березня  2021 року №92-VІІІ «Про вхід Лиманської селищної ради до складу засновників комунального підприємства «Воднік», яке знаходиться за адресою: Україна, 67462, Одеська область, Роздільнянський район, с. Щербанка, вул. Суворова, 69 (ЄДРПОУ 32898125)»:

 

  1. Оголосити про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Воднік».
  2. Оприлюднити оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Воднік» на сайті Лиманської селищної ради в мережі інтернет (додається).
  3. Провести конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Воднік» не раніше ніж через 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, приватизації комунальної власності, регіонального розвитку, будівництва, транспорту, зв’язку, промислової політики, паливно-енергетичного комплексу, енергозбереження та житлово-комунального господарства, підтримки і розвитку підприємницької діяльності, торговельного і побутового обслуговування населення.

 

 

 Лиманський селищний голова                                                    В.В. Бакланов

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Воднік»

Лиманська селищна рада Роздільнянського району Одеської області, яка знаходиться за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, смт. Лиманське, вул. Центральна, 79, тел:(04853) 3-41-43, 5-07-14 оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Воднік».

Найменування і місцезнаходження підприємства комунальної власності Лиманської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОДНІК».

Юридична адреса: вул. Суворова, 69, с. Щербанка, Роздільнянський район, Одеська обл., 67462.

            Найменування вакантної посади та умови оплати праці: директор, заробітна плата згідно з штатним розписом  комунального підприємства «Воднік».

(Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом у справах майна виконавчого апарату Лиманської селищної ради).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду керівника:

- відповідна вища освіта;

- досвід роботи на керівних посадах в підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності не менше 2-ох років або досвід роботи за фахом не менше 5-ти років.

         Умови конкурсу:   

- відповідність кваліфікаційним вимогам;

- надання    пропозицій    щодо    підвищення    ефективності    діяльності комунального підприємства «Воднік».

Для участі в конкурсі учасник конкурсу подає на розгляд конкурсної комісії такі документи:

  • документ, що посвідчує особу;
  • особисту заяву;

-   документи про відповідну освіту та щодо фахової відповідності для
займання зазначеної посади;

  • автобіографію;
  • пропозиції щодо заходів з підвищення ефективності діяльності об'єкта;
  • дані про попередні місця роботи.

 

Термін прийняття документів (протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу).

За додатковою інформацією звертатись до відділу у справах майна виконавчого апарату Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області: Одеська область, Роздільнянський район, смт. Лиманське, вул. Центральна, 79, тел: (04853) 3-41-43, 5-07-14, Клим Олена Володимирівна, в.о. начальника відділу у справах майна виконавчого апарату Лиманської селищної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

Секретар Лиманської селищної ради                                                                                    А.В. Фурдуй

 

Заступник Лиманського селищного голови

з фінансово-економічних питань діяльності

виконавчих органів Лиманської селищної ради                                                                 С.В. Городніченко

 

Заступник Лиманського селищного голови

з юридичних питань та організаційно-кадрової  роботи

виконавчих органів Лиманської селищної ради                                                                 Т.А. Мурзіна

 

Заступник Лиманського селищного голови

з питань діяльності виконавчих органів

Лиманської селищної ради                                                                                                        А.В. Тегляєв

 

© 2017 All Rights Reserved. Designed By LimaNet