ЛИМАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Одеська область, Роздільнянський район

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад реєстраційного відділу виконавчого апарату Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області

 

 

 

Україна

Лиманська селищна рада

Роздільнянський район

Одеська область

 

67452 смт. Лиманське Роздільнянського р – ну Одеської обл. вул.Центральна,79 тел. (04853) 3-41-43, 5-07-14

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

____ березня 2021 року №  ___/А-21-СР                                                         смт. Лиманське

 

Про проведення конкурсу на заміщення

вакантних посад реєстраційного відділу

виконавчого апарату Лиманської селищної ради

Роздільнянського району Одеської області

 

              Відповідно до статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, положень Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 15 лютого 2002 року №169, Наказу Національного агентства з питань державної служби від 05 грудня 2019 року №203-19 Про затвердження Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування, рішення Лиманської селищної ради від 16 січня 2021 року №49-VІІІ «Про затвердження структури та чисельності виконавчих органів та виконавчого апарату Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області в новій редакції», розпорядження Лиманського селищного голови від 15 січня 2021 року №04/А-21-СР «Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад у виконавчому апараті та виконавчих органах Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області»:

 1. Оголосити про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад реєстраційного відділу виконавчого апарату Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.
 2. Оприлюднити оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад реєстраційного відділу виконавчого апарату Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на сайті Лиманської селищної ради в мережі інтернет та довести його до відома працівників Лиманської селищної ради (додається).
 3. Провести конкурс на заміщення вакантних посад реєстраційного відділу виконавчого апарату Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області не раніше ніж через 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
 4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на Мурзіну Тетяну Анатоліївну – голову конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад у виконавчому апараті та виконавчих органах Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

 

 Лиманський селищний голова                                                    В.В. Бакланов

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад реєстраційного відділу виконавчого апарату Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області

Лиманська селищна рада Роздільнянського району Одеської області, яка знаходиться за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, смт. Лиманське, вул. Центральна, 79, тел:(04853) 3-41-43, 5-07-14 оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад реєстраційного відділу виконавчого апарату Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою).

Назва посади:

 • державний реєстратор реєстраційного відділу виконавчого апарату Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області;
 • головний спеціаліст реєстраційного відділу виконавчого апарату Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

Основні вимоги до кандидатів згідно з типовими професійно-кваліфікаційними характеристиками посад до посади державний реєстратор реєстраційного відділу виконавчого апарату Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області:

 • вільне володіння державною мовою;
 • вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста за спеціальністю правознавство;
 • сертифікат про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації (отриманий в установленому законодавством порядку).
 • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

Основні вимоги до кандидатів згідно з типовими професійно-кваліфікаційними характеристиками посад до посади головний спеціаліст реєстраційного відділу виконавчого апарату Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області:

 • відповідна вища освіта не нижче ступеня бакалавра;
 • вільне володіння державною мовою;
 • без вимог до стажу роботи.

Термін прийняття документів (протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу).

За додатковою інформацією звертатись до відділу з юридичних питань та організаційно-кадрової роботи виконавчого апарату Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області: Одеська область, Роздільнянський район, смт. Лиманське, вул. Центральна, 79, тел:(04853) 3-41-43, 5-07-14, Печковська Валентина Вікторівна – діловод з кадрових питань.

 

 

 

 

Секретар Лиманської селищної ради                                                                                    А.В. Фурдуй

 

Заступник Лиманського селищного голови

з фінансово-економічних питань діяльності

виконавчих органів Лиманської селищної ради                                                                 С.В. Городніченко

 

Заступник Лиманського селищного голови

з юридичних питань та організаційно-кадрової  роботи

виконавчих органів Лиманської селищної ради                                                                 Т.А. Мурзіна

 

Заступник Лиманського селищного голови

з питань діяльності виконавчих органів

Лиманської селищної ради                                                                                                        А.В. Тегляєв

 

 

 

© 2017 All Rights Reserved. Designed By LimaNet