ЛИМАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Одеська область, Роздільнянський район

Робоча нарада керівників дошкільних навчальних закладів Лиманської селищної ради, їх медичних працівників та завгоспів.

Під керівництвом та за ініціативою заступника Лиманської селищної ради з питань виконавчих органів Тегляєвим А.В. 15 березня 2021 року в приміщенні Кучурганського ЗДО "Сонячна гронка" відбулась робоча нарада керівників дошкільних навчальних закладів Лиманської селищної ради, їх медичних працівників та завгоспів. Місце було обрано не випадково, оскільки в цьому садочку є що показати гостям, поділитися своїм досвітом. Так і можливість зручно добратися всім учасникам заходу зіграла не останню роль.

В роботі взяв участь начальник фінансового управління Лиманської селищної ради Платика М.В.

Колег зустрічала господарка садочку Ситнікова Наталя Василівна.

На нараді обговорювалися питання харчування дітей, його якість, різноманітність, можливість збільшення норми харчування. Живе обговорення питання, обмін досвідом, проблемні питання зайняли більшу частину часу наради.

Другим питанням обговорювалося забезпечення пожежної безпеки в дитячих садочках : повірка вогнегасників, закупівля додаткових вогнегасників, металевих дверей на щитову для ЗДО с. Щербанка, встановлення пожежної сигналізації в ЗДО №1 смт. Лиманське.

На кінець зустрічі від керівників закладів були отримані пропозиції щодо поточної закупівлі канцелярських товарів, тематичної літератури, придбання нових комп'ютерів та інше. Окремо було піднято питання проведення ремонтів в приміщеннях, даху, систем опалення, прибудинкової території.

Основні пропозиції було враховані начальником фінансового управління безпосередньо на нараді та подані на розгляд бюджетної комісії, яка відбулася 16.03.2021 року.

Працівники дошкільних закладів із задоволенням прийняли ініціативу проведення робочих зустрічей безпосередньо в закладах освіти за участю осіб, які відповідають за забезпечення життєдіяльності закладів. Наступна нарада відбудеться вже на території смт. Лиманське.

 

© 2017 All Rights Reserved. Designed By LimaNet