ЛИМАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Одеська область, Роздільнянський район

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомляємо, що відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Лиманська селищна рада оприлюднює документи державного планування –«Генерального планунаселеного пункту Лиманське Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж»на підставі рішення Лиманської селищної радиРоздільнянського району Одеськоїобласті від 28.08.2019 року №1197-VII.

Генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні.

Генеральним планом визначені потреби в територіях для забудови, межі перспективного розвитку населеного пункту, межі функціональних зон, розміщення об'єктів культурно-побутового, житлового та промислового призначення, розміщення нових озеленених територій загального користування, загальний стан довкілля населеного пункту та заходи щодо поліпшення екологічного й санітарно-гігієнічного стану населеного пункту, транспортної та інженерної інфраструктури, заходи щодо санітарного очищення території, заходи щодо охорони об'єктів культурної спадщини.

Основні принципові рішення Генерального планунаселеного пункту Лиманське:зміна межі населеного пункту за рахунок земель запасу селищної ради та земельних ділянок, що перебувають у власності та користуванні, а також земель оборони, що підлягають передачі до комунальної власності Лиманської селищної ради;внесення в проєктні межі с-ща Лиманське території військового містечка; освоєння вільних територій в межах населеного пункту під нову житлову та громадську забудовувирішення спірних питань щодо межі території з суміжним населеним пунктом с.ГрадениціБіляївського району та ін.

Замовник документу державного планування та звіту про СЕО –Лиманська селищна рада. Орган, який приймає рішення про затвердження документу державного планування, – Лиманська селищна рада, виконавець документу державного планування та звіту про СЕО– ТОВ «ПБ Базис».

Процедура громадського обговорення з питання розгляду документу державного планування«Генерального плану населеного пункту Лиманське Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж» буде здійснена з 5червня2020 року по 4липня2020 року, відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником.

Пропозиції та зауваження подаються до Лиманської селищної ради, на адресу: 67452Одеська область,Роздільнянський район,с-ще. Лиманське, вул. Центральна, 79, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються. Строки подання зауважень та пропозицій – включно до 24.00 години 04.07.2020 року.

Ознайомитися з проєктом ДДП та звітом про СЕО  можна за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, с-ще. Лиманське, вул. Центральна, 79, а також на офіційному веб-сайті:  http://limanskasr.gov.ua.

Відповідальний: Кукуруза С.М. тел. (093)57 86 023, scorn60@ukr.net.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту державного планування відсутня.

 

  

Версія для людей з вадами зору

ШТАБ ГуманітарноЇ Допомоги Лиманської селищної ради

 

 

 

 

© 2017 All Rights Reserved. Designed By LimaNet