ЛИМАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Одеська область, Роздільнянський район

Інформація від центру зайнятості

Відповідно до наказу Одеського ОЦЗ  та договору про проведення практики на базі Роздільнянської районної філії Одеського ОЦЗ проходять навчальну практику студенти 2-го курсу Фахового коледжу Міжнародного гуманітарного університету (спеціальність «Економіка»).

Під час проходження навчальної практики студенти знайомляться з роботою Державної служби зайнятості, мають змогу щодня слідкувати за  технологічним процесом обслуговування незайнятого населення та роботодавців, спостерігають за роботою кар’єрних радників,  які сприяють у пошуку роботи та плануванні кар'єри відвідувачів центру зайнятості.

Молоді люди брали участь у семінарі з загальних питань зайнятості, де дізналися про основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання, електронні сервіси ДСЗ, переваги легальної зайнятості, стан регіонального ринку праці тощо.

Щодня під керівництвом студенти набувають навичків спілкування з людьми та працюють з документами, адже незабаром  після закінчення навчання та отримання диплому, їм  необхідно буде працевлаштовуватися та  розпочинати свій трудовий шлях.

Версія для людей з вадами зору

ШТАБ ГуманітарноЇ Допомоги Лиманської селищної ради

 

 

 

 

© 2017 All Rights Reserved. Designed By LimaNet